Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

Marianne Vos in Wereldbeker MTB

IMG_0555

Marianne Vos pakt in 2015 de mountainbike weer uit de schuur. Met het oog op de Spelen van Rio wil ze in 2015 in alle Europese Wereldbekerwedstrijden van start gaan. Eerst wil ze komend weekeinde proberen om haar wereldtitel veldrijden te verdedigen

“We gaan het weer doen”, vertelde Marianne Vos in Emmen, waar de Rabo-Liv vrouwenploeg en het Rabo Development Team zich maandagmiddag presenteerden. “Alle wedstrijden zit er niet in. We waken toch voor overbelasting en hebben ervoor gekozen om alleen de Wereldbekerkoersen in Europa te rijden. Ik heb een Olympische start in het mountainbiken nog altijd in mijn hoofd. Het is een geweldig leuke tak van sport en ik voel me er erg in thuis.”

Komend weekeinde wil Vos in Tabor haar wereldtitel veldrijden verdedigen. De laatste testcase in Hoogerheide verliep echter niet naar wens. Een lichte hamstringblessure waarmee de Brabantse renster kampt, speelde haar opnieuw parten. “Het leek de ideale wedstrijd om zo kort voor het WK nog eens te voelen hoe het er bij staat, maar het eerste rondje voelde al meteen niet zo goed, dus ik heb wat gas terug moeten nemen. Er zit wel wat verbetering in, maar zo kort voor het WK leek het me raadzaam niet heel diep te gaan. Zorgen voor het WK? Een beetje wel, maar daar kun je toch weinig aan doen. Goed uitrusten de komende dagen, nogmaals laten behandelen en straks zien hoe het parcours in Tabor erbij ligt.” (Bron: www.raboliv.com)

Reacties zijn uitgeschakeld.