Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

Pieterse verruilt ZZPR.nl-Orange Babies voor Belgisch team

Opnieuw stroomt een renster uit het Orange Babies Cycling Team door naar een groter team. Puck Pieterse – die sinds vorig seizoen deel uitmaakt van ons team – gaat na afloop van deze winter voor een Belgisch veldritteam uitkomen, waar zij een volgende stap in haar loopbaan verwacht te zetten.

Pieterse veroverde onlangs nog de Europese titel bij de junior-vrouwen.. Eerder reed Pieterse in de kleuren van ZZPR.nl-Orange Babies ook al naar de nationale titel in het veld en op de mountainbike. Teammanager Frank Groenendaal had de Amersfoortse graag willen behouden. “Natuurlijk zien we Puck met gemengde gevoelens vertrekken. Opnieuw zal een ander oogsten wat wij hebben gezaaid, maar tegelijkertijd gunnen we haar een mooie loopbaan. De komende maanden zullen we onze samenwerking met veel plezier voortzetten. Wat ons daarna rest is de wetenschap dat we opnieuw een bijdrage hebben mogen leveren aan het succes van het Nederlandse veldrijden, zoals we eerder ook deden met de opleiding van wereldkampioene beloften-vrouwen Inge van der Heijden en met belofte Ryan Kamp, die in de wereldbeker in Tabor afgelopen weekeinde tweede werd. Tegelijkertijd blijven we ons met onze elite/beloftenformatie Parkhotel Valkenburg-Destil-Orange Babies inzetten op de afronding van dat opleidingstraject als renners eenmaal de juniorencategorie ontgroeid zijn. Onlangs nog voegden we met voormalig juniorenwereldkampioen Jens Dekker een renner aan onze ploeg toe, die onderdak zocht na lichamelijke tegenslag. De liefde voor de veldritsport voert bij ons de boventoon.”

Schrijf een reactie