Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

Tilburgs wielercafé annex reünie grandioos succes

In het clubgebouw van TWC Pijnenburg is afgelopen weekend  het Tilburgs wielercafé Weemoed naar de Koers gehouden. Bij dit initiatief liep de huidige persoon achter de (oud) renner als een rode draad door het programma. ‘Wij maakten een dynamisch en interactief programma. Aantrekkelijk voor zowel renners en aanhang’, aldus de organisatie.

De line-up bestond uit artiesten met een verleden in de wielersport. Hoogtepunten van de middag waren het optreden van Henk en Sjan Baars, spelend op verschillende blaasinstrumenten. De populaire tonproater Peter van der Maas uit Hilvarenbeek, die de zaal plat kreeg met zijn ervaringen als senior fietser. Zanger Arian van den Dries, winnaar van o.a. de Kersenronde, sloot het programma af met een aantal meezingers zoals de Engelbewaarder.

‘Samen met de 180 genodigden zorgden de artiesten voor een geweldige sfeer. Wij wilden iets anders dan een traditioneel wielercafé waarbij de aanwezigen moeten luisteren naar interviews met verschillende renners’. (Foto Ad van den Ende)

Schrijf een reactie