Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

Sterk optreden Philip Heijnen in Tsjechië

Baanrenner Philip Heijnen uit Oeffelt kan terugkijken op een aantal succesvolle dagen in Tsjechië.

Bij de GP Czech Cycling Federation – Olomouckeho kraje ( Uci Class 2 ) wist hij als derde te eindigen op het omnium, tweede in de scratch, vierde in de puntenkoers en samen met Vincent Hoppezak zesde in de koppelkoers. Aansluitend nam hij deel aan het

Memorial Otmar Malecek ( Uci Class2 ). Hier behaalde hij een vierde plek in het omnium en eerste plek op de scratch. Daarnaast wist hij samen met Vincent Hoppezak ook te zegevieren in de koppelkoers.
“Bij alle wedstrijden stond een sterk deelnemersveld aan de start, onder andere met renners van de Italiaanse achtervolgingsploeg”, aldus Heijnen. “Ik hoop dan ook dat ik word geselecteerd voor het EK Baanwielrennen voor U23 in het Italiaanse Forli, dat van 6 tot en met 11 oktober wordt verreden.”

1 Comment

  1. Jack Theunissen Beantwoorden

    Geweldige prestatie!! Deze topper zien we zeer zeker op een heel hoge positie eindigen in de nabije toekomst!! De foto bij dit artikel is schitterend. De houding van Philip is zo kenmerkend dat je geen rugnummer hoeft te zien om hem te herkennen!!

Schrijf een reactie