Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

10 jaar Brabant Cycling Network

Time flies when you’re having fun… Deze week is het tien jaar geleden dat op Facebook de Brabant Cycling pagina is aangemaakt. Omdat er in de media te weinig aandacht is voor de wielersport in Brabant, besloot ik zelf de handschoen op te pakken en daar wat aan te gaan doen.

Het begin van een mooi avontuur (of uit de hand gelopen hobby…), waar ik dus al tien jaar dagelijks tijd aan besteed. Gelukkig met steun van mijn gezin en van een aantal enthousiaste fotografen en andere wielerliefhebbers, die regelmatig mooie foto’s en nieuwtjes van Brabantse wielerwedstrijden en -evenementen aanleveren.

De Facebook pagina is de voorloper van deze website www.brabantcycling.nl. Hier staan inmiddels zo’n 8.000 berichten, interviews, foto’s en filmpjes over Brabantse koersen, toertochten, evenementen, clubs en prestaties van Brabantse renners en rensters in binnen- en buitenland. Verder is Brabant Cycling ook actief op Twitter, Instagram, Strava, LinkedIn, YouTube en sinds kort ook TikTok.

In 2016 is daarnaast de Brabant Cycling Businessclub opgericht, waar inmiddels ruim 60 bedrijven bij zijn aangehaakt. Deze club komt minimaal drie keer per jaar bij elkaar om samen te gaan fietsen. De club biedt niet alleen sportiviteit en gezelligheid, maar ook heeft al diverse mooie zakelijke samenwerkingen opgeleverd.

Mede dankzij Brabant Cycling Network heb ik in de afgelopen jaren veel nieuwe mensen leren kennen, mijn netwerk uitgebreid, mooie evenementen mogen organiseren en veel geleerd.

Dankjewel aan iedereen die daar een bijdrage aan heeft geleverd. Op naar het volgende lustrum!

Gerben van den Broek
Oprichter Brabant Cycling Network

Schrijf een reactie