Voor de 60e keer houdt supportersclub “De Lieshoutse Wielrenners” op 17 mei de Grote Bavaria-Ronde van Lieshout. Aan de start verschijnen nieuwelingen, junioren en elite/beloften.
Om half een starten de nieuwelingen voor hun wedstrijd, zij rijden 40 kilometers over de Lieshoutse straten. In de Dorpsstraat is de start en finish lijn getrokken. Topfavoriet is Luca Vreeswijk. Onder andere Koen van Helvoirt, Rick Burgmans en Râvan Pirnaij zullen het hem moeilijk maken de overwinning naar zich toe te trekken.
De junioren nemen vervolgens om kwart voor de twee het parcours in gebruik voor hun 65 kilometer lange wedstrijd. De nationale selectie van de USA komt naar Lieshout om er een mooie wedstrijd van te maken, Ethan Reynolds tippen is een van de grote kanshebbers. Maar de Nederlandse inbreng is ook groot, met Maik van der Heijden, Xavier Poels, Nick van Helvoirt, Louis en David Raaijmakers.
De hoofdschotel zijn de elite/beloften en hun wedstrijd gaat over 80 kilometer, de start is om half vier. Favorieten zijn onder andere Jasper de Laat, Bjorn van der Heijden, Robin Wennekes, Rudi van Houts, Marco Brus, Jurjen Varkevisser en Ruud Kooijmans. De toegang is geheel gratis.
Reacties zijn uitgeschakeld.