Brabant Cycling Volg de wielersport in Brabant via Brabant Cycling Network!
Nieuws

Godrie gaat voor top vijf op WK

IMG_0440

Bij afwezigheid van Mathieu van der Poel, die van start ging bij de elite, reed Stan Godrie uit Zundert in Veldhoven overtuigend naar de nationale veldrittitel bij de beloften. Op de website van het Rabobank Development Team vertelt de kersverse Nederlands kampioen over de wedstrijd en licht hij zijn plannen voor de komende tijd toe.

Godrie was vooraf de torenhoge favoriet voor de titel, maar liet zich het hoofd niet op hol brengen. “Ik kon snel mijn ritme goed vinden en heb eerst gevoeld wat het tempo van de concurrenten was en daarna ben ik vertrokken. Het was heel zwaar. We moesten veel lopen, maar dat ging me goed af. Ik zag al snel, dat de concurrenten heel ver achter lagen. Op een gegeven moment heb ik niet veel risico’s meer genomen, want in zo’n situatie kan je alleen nog in de problemen komen door materiaalpech of iets dergelijks. Maar ik wist al snel, dat het goud binnen was.”

De Rabo-coureur kijkt met vertrouwen uit naar de rest van het seizoen. “Er komen nog een paar mooie wedstrijden en natuurlijk het WK in Tabor. Mijn doel daar is top vijf. Als ik dat bereik, bevestig ik deze titel. Podium op het WK is heel moeilijk, zo niet ondoenlijk. Maar top vijf is reëel. Na dit seizoen hoop ik op een profcontract. Ik denk wel dat er daarbij door ploegen naar een titel bij de beloften wordt gekeken. Ik heb toch wat bewezen. Maar ook daar staat geen druk op. Ik zie wel wat er op mijn pad komt. Als het niet lukt, kan ik als Elite renner bij het Rabo Dev Team blijven. Ik heb dus altijd zekerheid voor volgend seizoen.” (Bron: www.rabodevteam.nl, foto: Theo van Sambeek)

Reacties zijn uitgeschakeld.