De Nuenense Wieler Vrienden (NWV) organiseren op 12 november 2024 weer hun jaarlijkse Wielercafé in café de Stam te Gerwen. Deze keer met spraakmakende gasten als Steven Rooks, Piet Rooijakkers en Rik Elfrink.
Oud profwielrenner (1982-1995) Steven Rooks brak door met een overwinning in Luik-Bastenaken-Luik in 1983. Zijn grootste successen behaalde hij in 1988, toen hij 2e werd in de Tour de France, de bergtrui, de combinatietrui en de legendarische alpenrit naar Alpe d’Huez won. In 1989 won hij nogmaals de combinatietrui en de 15 e etappe , een klimtijdrit naar Orcières-Merlette, in de Tour.
Gerwenaar en oud profwielrenner (2006-2010) Piet Rooijakkers is vanaf 2019 werkzaam als R&D Expert, eerst bij team Sunweb en tegenwoordig bij diens opvolger team dsm-firmenichPostNL.
PSV-watcher Rik Elfrink werd tot zijn verrassing in 2024 benoemd tot sportjournalist van het jaar.
Locatie: Wielercafé de Stam, Gerwenseweg 38 te Gerwen
Aanvang : 20.00 uur, zaal open 19.30 uur Aanmelden kan tot 8 november 2024 alleen via mail: nuenensewielervrienden@gmail.com