Met wedstrijden voor nieuwelingen (10.00 uur), junioren (11.15 uur), amateurs/sportklasse (14.00 uur) en vrouwen (15.45 uur) wordt het op 5 juli een drukke wielerdag in Heusdenhout Breda.
In alle categorieën hebben zich flink wat renners en rensters ingeschreven, waardoor het mooie wedstrijden kunnen worden. Kanshebbers bij de nieuwelingen zijn onder meer Tim Bierkens, Robin Blummel, Danny Maas, Jasper Haest, Bas Sitters en Minne Verboom.
Bij de junioren zijn onder andere Willem Bok (foto), Jens van den Dool en Wout van Elzakker namen om in de gaten te houden.
Ook bij de amateurs/sportklasse staan diverse sterke renners aan de start met onder meer thuisrijder Rik Nederlof, Stefan Laurijssen, Germon Peeters en Johan Pemen.
De vrouwen komen als laatste in actie. Hier moeten onder andere Femke van Kessel, Jeanne Korevaar, Minke Slingerland, Sandra van Veghel, Britt Teunissen en Henriëtte Woering tot de kanshebbers worden gerekend.
Reacties zijn uitgeschakeld.